Двоє прикарпатців стали призерами турніру в Одесі з вільної боротьби

Днями в Одесі пройшов традиційний всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків “Чорне море”.

В змаганнях взяли участь два вихованці калуської школи боротьби – Андрій Свирид та Іван Петрів, першими тренерами яких є заслужені тренери України з вільної боротьби Микола Пукіш та Ігор Барна, пише МІСТО з посиланням на sport.if.ua

Обидва хлопці виступали на турнірі у ваговій категорії до 65 кг та стали його призерами. Іван Петрів тільки за технічними балами поступився у фінальній сутичці Георгію Георгієву з Одеської області й відповідно здобув срібну медаль.

Додамо, що Іван Петрів позбавив права Андрія Свирида поборотися за “золото” турніру, перемігши його у півфінальному протистоянні з рахунком 8:2. Андрій до сутички з земляком впевнено подолав борців Євгена Волкова з Одеської області (6:0) і Михайла Гурського з Львіської області (9:0), а в “бронзовому” фіналі не дав навіть найменших шансів на здобуття медалі ще одному спортсменові з Одещини Іванові Чифліклію. Борець здобув технічну перемогу над суперником з рахунком 10:0.