У Франківську нагородили обдарованих учнів міста. ФОТО

Вчора, 12 травня, відбулося нагородження обдарованих учнів міста. Двадцять учнів шкіл та гімназій, вихованців гуртків, художніх та спортивних шкіл міста отримуватимуть стипендії міської ради.

Участь у заході взяли міський голова Руслан Марцінків, секретар міської ради Оксана Савчук, керівник Департаменту освіти Ігор Смаль та заступник Маріанна Продан, інформує МІСТО з посиланням на Офіційний сайт міста Івано-Франківська.
Секретар міської ради Оксана Савчук привітала усіх присутніх зі значними здобутками і наголосила, що саме талановита молодь – майбутнє України. Також Оксана Савчук подякувала вчителям за важку та плідну працю з навчання та виховання молоді.

Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що міська влада намагатиметься й надалі підтримувати обдарованих дітей.

“Нам важливо, щоб талановита молодь залишались в Івано-Франківську. Тому ми намагаємось всіляко підтримувати обдарованих дітей.  Цьогоріч це двадцять учнів шкіл та гімназій, вихованців гуртків, художніх та спортивних шкіл міста, які щомісяця отримуватимуть по 500 гривень. Варто зауважити, що в 2017 розмір стипендії значно зріс, у порівнянні з минулорічними 300 гривень.
Наш Франківськ молодіє. Все більше молодих людей та сімей обирають саме наше місто для життя. І я хотів би, щоб діти, сьогоднішні стипендіати, обов’язково знайшли своє покликання в житті і пов’язали його з Івано-Франківськом. Дякую батькам і вчителям, адже для своїх дітей та учнів ви – найбільша підтримка. А міська влада, звісно, допомагатиме обдарованій молоді розвиватись”, – зазначив Руслан Марцінків.

Читайте також: У Франківську проходить турнір з міні-футболу на Кубок Архієпархії. ФОТО 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...