Представниця галузі культури з Прикарпаття відзначена орденом “Берегиня України”. ФОТО

Міжнародний проект “Я – Українка” започаткував Український інформаційно-видавничий центр “Галактика”. Здійснюється за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету міністрів України, керівників місцевого самоврядування, обласних та районних адміністрацій, громадських об’єднань тощо.

Проект розповідає про жінок, які поєднали наполегливу працю і любов до України для блага та розквіту нації. Вони возвеличують країну, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям.
Невід’ємною частиною проекту стала підготовка та випуск книги “Я – Українка”, сторінки якої розстеляють рушники жіночих доль. Серед них доля Світлани Панько – художнього керівника Богородчанського Палацу культури, що понад 30 років працює у цьому закладі. Про це повідомили МІСТУ у прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Розповіді про багатьох українок стануть прикладом для інших. Серед знаменитих постатей є імена, які менш відомі широкому загалу, та не менш значимі в історії країни. Це керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості, спеціалісти різних галузей, громадські та політичні діячі, благодійники, митці та інші.

Заключна частина міжнародного проекту відбулась 18 травня цього року. На урочистому засіданні лауреати, серед яких була присутня Світлана Панько, отримали почесні ордени “Берегиня України”, подяки та книгу “Я – Українка”.

Читайте також: На Прикарпатті відкрили Центр по роботі з неповносправною молоддю. ФОТО 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...