Петиція про розблокування “ВКонтакте” набрала потрібну для розгляду кількість підписів

Петиція на сайті президента України про скасування блокування доступу до російської соціальної мережі “ВКонтакте” в установлений термін набрала 25 тис. необхідних підписів.

Відповідна петиція №22/036543-ЕП “Скасувати блокування інтернет-ресурсу Вконтакте” була зареєстрована 16 травня 2017 року та станом на полудень четверга зібрала 25 тис. 194 підписи. Наразі її статус зазначений як “Очікує розгляду”, повідомляє інформаційне агенство “Інтерфакс-Україна“.

“Це величезна рекламна платформа, яка допомагає в реалізації вітчизняного продукту, творчості, контенту і т.д. Втрата цієї платформи вкрай негативно позначиться на вітчизняному виробнику будь-якого виду товарів, послуг і івентів”, – йдеться в тексті петиції.

Автор петиції зазначив:

“Стежити за поширенням пропаганди на цьому сайті – це обов’язок СБУ або кіберпідрозділів (на які виділялися кошти з бюджету країни, з кишень платників податків), чому нездатність цих органів протистояти пропаганді в мережі має позначатися на звичайних людях?!” 

Відповідно до закону про електронні петиції, петиція, адресована президенту, парламенту або уряду, має набрати на свою підтримку не менше 25 тис. підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня її оприлюднення.

У разі, якщо петиція зібрала необхідну кількість голосів, її розгляд здійснюється протягом 10 робочих днів з дня опублікування інформації про початок розгляду.

Читайте також: СБУ: Менеджмент “Яндекса” збирав і передавав до Росії персональні дані українців

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...