У Калуші біля водойм встановили таблички “Купатись заборонено”. ФОТО

На території Калуша немає відведених місць для купання (пляжів). На водоймах міста встановили щити з попереджувальним написом “Купатись заборонено”.

Управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради здійснило об’їзд технічних та інших водойм, які закріплені за підприємствами, установами та організаціями міста, інформує МІСТО з посиланням на “Вікна”.

На водоймах міста відповідальними особами установлені щити з попереджувальним написом “Купатись заборонено”. В офіційному повідомленні управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради йдеться:“Звертаємо увагу усіх мешканців міста на безпеку під час відпочинку на воді у період купального сезону 2017 року. Будьте обережні та особливо слідкуйте за поведінкою дітей, не залишайте їх без нагляду”.Начальник управління надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Ігор Головатчук повідомив:

“У пробах виявлено незначні підвищення концентрації заліза. Найбільше насторожує — що багато бромідів, які виявили і на хвостосховищі, і — на шламонакопичувачі та кар’єрі. Яке би не було бажання там відпочивати, не треба забувати, що це технічні споруди і ніхто не знає, чим вони там заповнювалися колись. Це особиста справа кожної людини — купатися чи ні. Ми аналізи зробили, подали всю інформацію”.  

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...