Тлумацькій ОТГ — рік: які досягнення та бюджет

Пропрацювавши тільки рік у нових бюджетних умовах, Тлумацька ОТГ уже демонструє чималі досягнення.

Тут докладають максимум зусиль задля наближення адміністративних послуг до людей. За словами очільника Тлумацької ОТГ Романа Круховського, у м. Тлумачі, який є адміністративним центром громади, утеплили фасад гімназії, провели благоустрій міського парку, відремонтували вулицю Шевченка.

Тут також запрацював Центр первинної медичної допомоги, для якого було придбано автомобіль, за допомогою якого будуть обслуговувати виклики та проводити планову профілактичну роботу серед жителів громади. Також сюди закуплено лабораторне обладнання для визначення рівня гемоглобіну, гематокриту, аналізу сечі та окремих імунологічних показників крові, а ще п’ять комп’ютерів для забезпечення роботи  лікарів ЦПМД ОТГ із системою eHealth, — повідомляє прес-служба проекту «ПУЛЬС», який впроваджує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Крім цього, організовано роботу денного стаціонару на 15 ліжок та кабінету профілактичних щеплень. За власні кошти закуплено холодильники, небулайзери, тонометри, пульсоксиметри, сумки-укладки для Центру ПМД та його структурних підрозділів. На належному рівні в Тлумачі працює міське комунальне господарство, куди переважно за кошти інфраструктурної субвенції і місцевого бюджету закуплено чимало спецтехніки: сміттєвоз КРАЗ, екскаватор Борекс, міні-трактор, бітумізатор, а також контейнери для сміття.

Тлумацька ОТГ — це єдина на Івано-Франківщині міська ОТГ, яка як й інші громади використовувала власні надходження і кошти інфраструктурної субвенції задля розвитку своїх територій. Зокрема було використано у повному обсязі інфраструктурну субвенцію у розмірі понад 5 млн. грн., і завдяки цьому впроваджено в життя 14 різноманітних проектів. Торік у Тлумацькій ОТГ було зібрано від ПДФО понад 18 млн. грн., що на 53 відсотки більше, порівняно з попереднім роком. Щодо земельного податку, то в бюджеті цієї громади було його закумульовано на 13 відсотків більше, а саме понад 1,5 млн. грн., порівняно з попереднім фінансовим періодом. А це дозволило їм співфінансувати розвиток територій з бюджетами вищих рівнів, — наголосив виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук.

У Тлумацькій ОТГ дбають не тільки про розвиток адміністративного центру, звернув увагу Роман Круховський. Тут прагнуть системно наближати адміністративні послуги до людей в усіх населених пунктах, які належать до ОТГ. За рік життя за новими правилами у Тлумацькій ОТГ зуміли у с. Бортниках відремонтувати Народний дім, закупити одяг для сцени, за кошти інфраструктурної субвенції відремонтувати фасад і замінити вікна амбулаторії. У с. Прибилові встановили майданчик зі штучним покриттям. А в с. Королівці замінили дахове покриття школи, також тут йде будівництво дитячого садка. А в с. Надорожній замінили вікна в школі за кошти інфраструктурної субвенції.

Читайте також: На ремонт приміщень обласної ради планують виділити 5 мільйонів гривень

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...