Працівниці банку, яка ошукала клієнта, загрожує до восьми років в’язниці

Івано-Франківською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактами заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайства) та незаконних операцій із використанням електронно-обчислювальної техніки.

Досудовим розслідуванням установлено, що 28-річна мешканка міста Івано-Франківська у вересні 2017 року, працюючи в одному з банків, здобула конфіденційну інформацію про персональні дані власника банківської платіжної картки, які в подальшому використала з метою заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайства) та незаконних операцій із використанням електронно-обчислювальної техніки і завдала потерпілій особі збитків у загальній сумі 60 215 грн, повідомляє прес-служба прокуратури в Івано-Франківській області.

Також зловмисниця спробувала заволодіти грошовими коштами потерпілої особи на загальну суму 101 025 грн, однак не довела своїх протиправних дій до кінця з причин, що не залежали від її волі, у зв’язку з тим, що потерпіла особа заблокувала рахунок.

На даний час зазначеній працівниці банку повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень,передбачених ч. 3 ст. 190 («Шахрайство»), ч. 2 ст. 15, («Замах на злочин») Кримінального кодексу України.

За вчинені дії жінці загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Слід наголосити, що за аналогічні правопорушення Івано-Франківською місцевою прокуратурою щодо вказаної особи скеровувався обвинувальний акт до суду.

Читайте також: Суд підправив під варту горе-матір, яка вбила власну дитину

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...