У МОЗ рекомендують лікарям брати приклад із серіалів “Доктор Хаус” та “Анатомія Грей”

Нова публікація МОЗ України у мережі Facebook рекомендує українським лікарям звернути увагу на медичні серіали, які будуть не тільки цікаві, але й навчатимуть.

Герої медичних серіалів вживають не лише популярні розмовні фрази, а і користуються медичною термінологією, ведуть діалоги з пацієнтами тощо. Поступово ви запам’ятаєте багато нових слів та фраз, а також навчитеся швидко орієнтуватися про що йдеться із контексту, — йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров’я у мережі Facebook.

На їх думку, серіал Доктор Хаус гарно відображає командну роботу лікарів, які намагаються встановити діагноз під керування доктора Хауса, пише видання “Медосвіта“.

“Анатомія Грей”, в якому лікарі щодня проводять складні хірургічні операції та заводять службові романи, реєструють медичні записи та борються з проблемами особистого характеру, “Швидка допомога є вдалим поєднанням драматургії, комедії та екзистенційних роздумів,  — рекомендує МОЗ.

Зазначимо, що наразі в Міністерстві охорони здоров’я розроблюють програму по впровадженню в галузь доказову медицину. Для цього, відповідним наказом МОЗ,  було дозволено українським лікарям використовувати міжнародні клінічні протоколи лікування.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...