Перформанс у літаку, гелікоптери, “Вагоновожатые”, Жадан, Андрухович: Porto Franko привідкриває свою завісу

Як вже писало МІСТО, відбулася перша прес-конференція, яка присвячена старту “PORTO FRANKO 2018. Повітряний порт”.

Фестиваль “PORTO FRANKO-2018” – це масштабний міжнародний проект, що цьогоріч поєднає електронну музику, сучасну хореографію, постдраматичний театр і актуальне візуальне мистецтво з високими технологіями, наукою, мріями про небо й творенням суспільства майбутнього.

Черговий масштабний Porto Franko відбудеться 13-17 червня цього року.

Porto Franko відкриватимуть «Аерофонією» – аеродинамічною оперою за участі Юрія Іздрика.

Як повідомили організатори, на Поезофонії у Палаці Потоцьких виступлять “Вагоновожатые”, Сергій Жадан з проектом “Лінія Маннергейма”, Юрій Андрухович, Тарас Прохаськo та Назгуль Шукаєва, “Хамерман знищує Віруси”

Цього року Porto Franko – це літаки та гелікоптери у інсталяціях, електронна музика, сучасна хореографія, театр та візуальне мистецтво з високими технологіями, наукою та мріями про небо, – йдеться на сторінці фестивалю.

Також серед очікуваних та вже анонсованих подій – перформанс всередині літака Porto Franko 2018. Таким чином на фестивалі відзначать ювілей останнього генія музичного авангарду Карлхайнца Штокхаузена. Зокрема наPorto Franko 2018 запросили артистів, шо працювали із ним особисто.

Приїде “Oh, Magic” – балет видатного австрійського хореографа Сімона Маєра за участі чотирьох танцівників, двох роботів та механічного роялю.

У рамках театральної програми покажуть вистави “Книга Йова” Еймунтаса Някрошюса та “Чайка” Оскараса Коршуноваса – двоє геніальних режисерів, вперше не конкуруючи об’єднаються в одному просторі.

На головну сцену приземляться хедлайнери з України, Британії, Іспанії, Бельгії, США.

Читайте також“Зустріли нас, як у Лос-Анджелесі”: у Франківську гурт “Без обмежень” відіграв драйвовий концерт. ФОТО/ВІДЕО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...