Сергій Притула розповів про прикарпатця, який пожертвував для армії 40 тисяч доларів

Як вже писало МІСТО, нещодавно невідомий добродій з Коломиї пожертвував 40 тисяч доларів на потреби української армії. 20 тисяч він віддав фонду “Повернись живим”, а ще половину шоумену та відомому волонтеру Сергію Притулі.

Притула вирішив розповісти деталі історії на своїй сторінці у Facebook.

Пише мені якось в особисті повідомлення один хлопачка, мовляв, так і так, хочу дати грошей на Армію. Відписую щось типу “чувак – ти красава, кинь на картку”. Він пише, що сума велика, стрьомно через банк, треба особистої зустрічі. А я на той момент мав вже неодноразово практику, коли люди мене кликали на особисту зустріч, я гнав кудись, витрачав на туди/сюди годину часу, ще пів-години на каву з тим хто запрошував, обов’язкове селфі і отримував 1000 гривень. Ні, я не “зажерся” і 1000 гривень – це великі гроші. Просто цю суму можна було б спокійно кинути на рахунок, все одно тих 0,5% за переказ мені ПриватБанк повертає в кінці місяця. Просто з моїми графіками, коли за останній місяць я вклав дочку спати аж 2 рази, тих півтори години… вони для мене золоті. Ну та й пишу, що “чувак, часу катма, світ тісний, куля кругла, буде нагода – перетнемось”. Ну і все, – пише він.

Сергій додає, що зустріч таки відбулась в Коломиї під час туру.

Прийшов. Стоїть хлопачка. З вигляду – хіпстер. Перекинулись двома словами. Каже: “я вам грошей дам, але я б хотів, щоб половина вам, а половина фонду “Повернись живим””. Я кажу, мовляв, хороший ти хлопачка, розбираєшся в темі. Бо для мене особисто “Повернись Живим” – це фонд-волонтер №1 для Армії. Давай, кажу, гроші, забабахаєм селфі і зразу відправлю фотку Віталіку Дейнезі. Добре, каже чувак, і виймає з сумки 40 000$! СОРОК ТИСЯЧ ДОЛАРІВ!!!! Один хлопець витягнув з сумки квартиру і віддав на армію!!!!!!! Курча мать, я ледь не заплакав!!! Останній раз подібну суму мені давали десь в часи Дебальцево. Навіть під час Авдіївки, коли люди дали дуже багато грошей, ніхто не робив такого величезного одноразового внеску. І зразу стало соромно за свою поведінку, – розповідає Притула.

Хлопець не захотів розкривати свою особу, тому сказав, щоб про нього просто писали “Микола з Коломиї”.

Читайте також: 9-річний син ветерана АТО з Франківська терміново потребує донорів крові

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...