Супрун відкрила українцям секрет довголіття

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун розповіла, як збільшити тривалість життя на 2, а то й 14 років.

За словами Уляни Супрун,  дотримання хоча б однієї здорової звички збільшує тривалість життя на 2 роки!

Просто уявіть, що, наприклад, щоденна фізична активність протягом 30 хвилин, не просто зробить вас здоровими, а й продовжить життя, – йдеться у повідомленні чиновниці.

Цифру +2 роки завдяки здоровим звичкам науковці визначили після дослідження серед 120 тисяч людей протягом 30 років. Вони зібрали інформацію з національних опитувань США серед пацієнтів та виявили 5 здорових звичок, що діють наче чудодійні пігулки, які запобігають всім хворобам:

  •  здорове харчування,
  • достатній рівень фізичної активності (30 хвилин на день),
  • нормальна вага,
  • відмова від куріння та відмова або принаймні помірне вживання алкоголю.

Супрун запевняє, люди, які мали хоча б одну з них – жили в середньому на 2 роки довше. А ті, хто дотримувався всіх цих звичок регулярно, жили в середньому на 12-14 років довше.

Тим часом, люди, які нехтували корисними звичками, набагато частіше помирали від серцево-судинних захворювань та раку.

Щоб вести здоровий спосіб життя, треба багато терпіння та дисципліни. Але не обов’язково робити все одразу, та з понеділка кардинально змінювати стиль життя. Це як змінювати стару систему: потрібні час та витримка на послідовну та ефективну трансформацію. Спробуйте поступово інтегрувати в своє життя якусь здорову звичку, що вам найбільше до вподоби. Почніть правильно харчуватись або ж вийдіть на легку пробіжку – і всі інші здорові звички підтягнуться також, – радить в.о міністра.

Читайте також: Франківець став чемпіоном світу з карате. ФОТО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...