Емоції і гімн: попри шалену підтримку, ФК “Прикарпаття” поступилася у домашньому матчі. ФОТО

Як писало МІСТО, “Прикарпаття” та “Авангард” зійшлися у третьому турі Першої ліги. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

У другому таймі ФК “Прикарпаття” почала гру досить активно. На 55-й хвилині команда краю не влучила у ворота, не сталося цього і на 66-й хвилині. Проте команда не здавалася. Вболівальники також: бурхливими емоціями підтримували франківців.

М’яч постійно знаходився в центрі поля, або у штрафному майданчику ФК “Авангард”. А от реалізувати гольові моменти не вдавалося. На 90-тій хвилині усі вболівальники виконали стоячи гімн України, суддя дав 5 додаткових хвилин, але зрівняти рахунок так і не вдалося.

Команда ФК “Прикарпаття” у домашньому матчі поступилася команді “Авангард” з рахунком 0:1.