У Ворохті завершився 650-ти кілометровий піший марафон. ФОТО

Цими вихідними у селищі Ворохта завершився піший марафон “Ходотон-2018” на підтримку дітей-сиріт України.

Як відомо, він розпочався у Києві 10 червня і закінчився 4 серпня у Карпатах. Щодня волонтери пішки долали близько 15 км для того, аби привернути увагу до потреб сиріт та необхідності їхнього інтегрування в суспільство, інформує прес-служба Івано-Франківської  ОДА. Дорогою команда волонтерів відвідувала інтернатні заклади й будинки сімейного типу, де спілкувалися з дітьми та ділилися особистим досвідом.

На фініші з привітальним словом до учасників марафону звернулися директор департаменту освіти, науки і молодіжної політики обласної державної адміністрації Віктор Кімакович та начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Іван Ковалик. Вони висловили подяку організаторам та всім учасникам даної тривалої акції, а також акцентували увагу на важливості всебічної підтримки дітей-сиріт, як з боку держави, так і громадського сектору.

“Ходотон” приурочений 25-річчю діяльності нашої організації. За весь цей час ми зустрілися із багатьма тисячами дітей, які теж потребують батьківської ласки й турботи. І я пишаюся тим, що перша генерація дітей-сиріт, якими опікувалися ми, стала вихователями другого покоління. І тепер це друге покоління вже допомагає нам виховувати третє, – розповіла організатор марафону Руслана Вжесневська.

Довідково:

25 років тому Руслана Вжесневська заснувала “Help Us Help The Children” (HUHTC) та МБФ “Нове покоління” – канадська організація, яка здійснює гуманітарну допомогу дитячим будинкам по всій Україні, організовує табори для дітей-сиріт та підтримує випускників інтернатів морально та матеріально. Від початку проекту, 25 років назад, понад 11 тисяч дітей оздоровлювались та розвивались в літніх та зимових таборах, що позитивно вплинуло на їхнє життя. Протягом останніх двох місяців команда “ХОДОТОНУ” назбирала більш як 160 000 доларів CAD, які буде спрямовано на фінансування Літнього табору-2018 та інших проектів.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...