Мед Атлант

Правоохоронці продовжують виявляти сім’ї, де батьки не виконують свої обов’язки. ФОТО

Працівники прикарпатської ювенальної превенції виявили нові випадки ухилення батьків від виконання своїх обов’язків щодо виховання дітей.

На опублікованих нижче фото зафіксовані погані умови проживання хлопчиків та дівчаток, для батьків яких вони є швидше обузою, тягарем, аніж маленькими рідними людьми, що потребують піклування та захисту дорослих.

В одних сім’ях діти опинилися не в пріоритеті через надмірну пристасть батьків до алкоголю, в інших – через байдужість чи банальну неспроможність батьків забезпечити родинний затишок. Якою б не була причина, страждають ні в чому невинні діти, – йдеться у повідомленні.

Нерідко непутящі родичі замість пошуку виходу з ситуації безпідставно виправдовують себе складними життєвими обставинами, у яких перебуває сім’я. Зважаючи на це, працівники поліції разом із зацікавленими соцслужбами перевіряють подібні родини.

Саме під час таких перевірок в Коломиї, Тисмениці та на Городенківщині ювенальні поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності матерів, які неналежно дбають про своїх малюків. Такі заходи передусім спрямовані на їх спонукання змінити своє ставлення до батьківських обов’язків, потурбуватися про потреби дітей. Надалі працівники поліції триматимуть їх в полі зору та відповідно реагуватимуть на зміни чи їх відсутність.

Читайте також: У Микуличині відпочили діти із зони розмежування

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...