Мед Атлант

У неділю перекриють вулицю Франка в Івано-Франківську

Завтра, 23 вересня, в Івано-Франківську пройде Frankivsk Half Marathon’18, рух обмежать, а маршрути громадського транспорту змінять

Задля безпеки бігунів та відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради патрульна поліція обмежить рух транспорту за маршрутом марафону.

Маршрут Frankivsk Half Marathon’18: Незалежності – Січових Стрільців – Гетьмана Мазепи – Гординського – Шевченка – міське озеро – Шевченка – Чорновола – Шевченка – Гординського – Гетьмана Мазепи – Незалежності.

Відтинок вулиці Незалежності від вулиці Лепкого до вулиці Франка для руху транспорту буде перекритий від 6.00 год. до 15.00 год.

По маршруту марафону рух буде обмежений з 08.00 до 15.00. На всіх перехрестях працюватимуть регулювальники, для оптимізації руху поліцейські перенаправлятимуть автомобілі для об’їзду іншими вулицями.

Вулиця Франка буде повністю перекрита.

Тролейбуси, які з Лепкого по маршруту руху повертали ліворуч, курсуватимуть без змін, окрім тролейбусів на маршруті №7. Маршрут №6 до Європейської площі не пролягатиме по вулицях Мельника та Сахарова, як зазвичай, а по вулиці Степана Бандери. Інформація від КП “Електроавтотранс” ІФ.

Маршрутні автобуси, які з вулиці Лепкого мали б повертати наліво, їхатимуть направо – на вулицю Степана Бандери, повертатимуть на Сахарова. Далі – за бажанням пасажирів чи водіїв: або повертати на Мельника і потім на Січових Стрільців, або продовжувати рух по Сахарова і на маршрут повертатися вже далі.

Рух по вулиці Січових Стрільців буде обмежений тричі – на час старту забігів о 08.00, 09.10 і о 12.00.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...