Два самогубства за день: подробиці смерті батька і сина у прикарпатському селі

Нещодавно, 24 вересня, на Прикарпатті двоє людей вкоротили собі віку.

Нагадаємо, що самогубства стались у селі Липівка Тисменицького району. У власному господарстві знайшли тіла 54-річного та 27-річного чоловіків, які повісились.

У прес-службі поліції “Галицькому  Кореспонденту” розповіли деталі жахливої пригоди. Ввечері мама повернулася додому і побачила, що п’яний чоловік спить вдома. Почала його будити і шукати сина. Синові – 27 років, кілька років тому він розлучився із жінкою з сусіднього села, має доньку, яка проживає зі своєю мамою.

Мати пішла у стодолу і там знайшла повішаного сина – за інформацією медиків, повішався він ще в обідню пору. Мати в розпачі почала кликати сусідів, будити чоловіка. Поки жінка кликала швидку та підмогу, батько залишився біля тіла. В той час 54-річний батько пішов за стодолу і так само повісився.

Коли позбігалися сусіди і викликали швидку, то окрім тіла сина побачили мертвого батька.

Сілький голова Липівки Ігор Гураль зазначає, що встановити причину самогубств не можуть і досі.

Сім’я була позитивна, ніколи не виникало жодних проблем, благополучні. Знаю, що син був розлучений, це вважають однією з версій, але ніхто не знає, чому так сталося,. Це велике горе, – повідомив Ігор Гураль.

Він розповів також, що у сім’ї є також старша сестра. Вчора відбувся похорон, матері і дружині загиблих з горем допомагають впоратися родичі.

Читайте також: Затримано жителів Донеччини, які проти волі утримували і знущалися з прикарпатців, серед потерпілих – діти

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...