Мед Атлант

У Франківську утворився дефіцит кладовищ

Сьогодні, 4 жовтня, в Івано-Франківську відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при Депертаменті містобудування, архутектури та культурної спадщини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради по питанню коригування генерального плану міста Івано-Франківська. 

У місті є зони, де немає достатнього забезпечення робочими місцями, проект генплану передбачає збільшення промислових зон. Рівень лікарень перебуває в нормі, а ось ємність поліклінік є недостатньою. Але це питання враховано у проекті та буде реалізовуватись.

Враховуючи те, що місто є культурним центром, виникла ідея створити з бібліотек сучасні інформаційні центри.

Заклади обслуговування наразі у надмірній кількості та регулюється попитом ринку.

Щодо зелених насаджень, то існує проблема: на 125 гектарів зелених насаджень – дефіцит складає 75 гектарів. Передбачено створення меморіальних парків, зелених зон на берегах Пасічної та навколо Німецького озера й міського ставу, створення бульварів по вулиці Стуса та Симоненка. Озеленення складатиме  на перспективу 202 гектари, що задовільнить всі нормативні потреби жителів.

Дефіцит по кладовищах складає 60,5 га. Чиновники пропонують розширити кладовище у частині Дем’янів Лаз та кладовища біля Чукалівки, не вистачає 17, 8 гектарів земля.

Щодо пожежної безпеки є необхдність розміщення шести пожежних депо з урахуванням 3-кілометрового радіусу обслуговування.

Структура міста на сьогодні має три планувальні утворення: західне, центральне та східне. У їхніх межах було передбачено значні площі промислових підприємств, які у перспективі змінюватимуть цільове призначення на житлові забудови. Це покращить ситуацію вцілому та вирішить питання переведення садових ділянок під житлову зону.

У місті стрімко зростає чисельність населення, приріст у перспективі 15 %, повідомляють посадовці. Важливо сказати, що у Франківську бракує дошкільних закладів, за проектом включено зведення школи у районі Пасічної. Також існує дефіцит геріатричних, психіатричних закладів та інтернатів.

 

 

Читайте також: У власність держави перейдуть землі вартістю півтора мільйона гривень

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...