Радари повернулися: На Прикарпатті штрафуватимуть за перевищення швидкості (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 8 жовтня, патрульна поліція Івано-Франківської області розпочала використання приладу фіксації швидкості TRUCAM.

Журналісти сайту МІСТО побачили, як виглядають нові прилади і як саме вони працюватимуть.

У місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг патрульна поліція Івано-Франківської області почала використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встанолених швидкісних режимів – пристрої для вимірювання швидкості TruCam.

У місцях, де поліція фіксуватимуть порушення швидкісного режиму, стоятимуть службові автомобілі з увімкненими проблисковими маячками синього кольору.

Пристрій TruCam має спеціальний алгоритм шифрування, що унеможливлює втручання у систему чи будь-яке корегування даних. Відеоролики чи фотографії порушень зберігатимуться тривалий час в Управлінні патрульної поліції в Івано-Франківської області і можуть бути надані до суду при оскарженні водіями винесених постанов.

Щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення, перший тиждень патрульні не притягатимуть до відповідальності водіїв за перевищеня дозволеної швидкості. Потім поліцейські штрафуватимуть порушників, як того вимагає законодавство.

Нагадуємо: відповідно до статті 122 КУпАП, а саме за перевищення швидкості більш як на 20 км/год – санкція статті передбачає штраф у розмірі 255 гривень (ч.1), перевищення швидкості більш як на 50 км/год – штраф 510 гривень (ч.3).

Як повідомлялось  раніше, то наразі діє тестовий режим та водії не штрафуватимуть. З наступного тижня будуть притягуватись до кримінальної відповідальності, яка передбачена чинним законодавством.

Читайте також: Помер чоловік якого напередодні збила машина на Галицькій

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...