У Франківську представили проекти для учасників АТО

Голова Міської асоціації учасників АТО представив низку проектів, які втілюються в життя та спрямовані на підтримку учасників АТО.

Проект ЖБК “Соціум” – продовження проекту “Житло воїнам АТО” щодо забезпеченням бійців безкоштовними квартирами. Це соціальна можливість придбання житла для учасників АТО за пільговою ціною в чотири рази нижче ринкової вартості та будівництва реабілітаційного центру для бійців АТО, який планують відкрити у 2020 році.

Проект “Рубіж” – охоронна фірма учасників АТО. Планують співпрацю з місцевою владою та хочуть взяти під охорону дитячі садочки, школи та інші об’єкти. Це можливіть реабілітації та суспільної реалізації для бійців.

Проект “Визнання добровольців”. Його реалізація дала можливість отримати посвідчення бійця-добровольця АТО з відповідним пакетом місцевих пільг.

Також діє проект безкоштовного медичного обстеження та лікування. Втілюється за сприяння Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні. Щотижня у середу і четвер проводиться запис десяти осіб для проходження лікування.

Проект “Сильні духом” спрямований допомогти бійцям, який потрібне хірургічне втручання. Сучасні імпланти – це можливість продовжити повноцінне життя.

Проект “На лінії вогню” – це виставка з зони АТО, яка демонструє те, що відбувається на Сході.

Проект щомісячної матеріальної допомоги сім’ям загиблих – це можливість отримати шкільні набори, він проводиться за сприянням місцевої влади.

“Підготовка боєздатності” – сприяння наслідуванню стандартам НАТО, щоб завжди бути у належній формі.

Проект “Допомога побратимам на Схід” – це системна допомога потрібними речами.

Проект “Твоя допомога – найсильніша зброя” допомагає пораненим, він передбачає ярмарки й проекти для дітей. У Франківську він відбуватиметься вже у ці вихідні.

Важливими проектами є “Забезпечення житлом  сім’ї, де є діти з ДЦП” та “Асоціація футболу учасників АТО”.

Читайте також: У Франківську встановили дошки погиблим бійцям 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...