Мед Атлант

На Коломийщині виявили забруднення води

Бактеріологічне забруднення питної води виявлено в смт. Гвіздець.

Централізоване водопостачання жителів області забезпечують 40 водопроводів. ДУ “Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України” провели моніторинг якості питної води в Коломиї.

За результатами моніторингових досліджень якості питної води централізованих систем водопостачання в липні-вересні 2018 року лабораторіями ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» відібрано і досліджено 364 проби води за санітарно-хімічними показниками безпечності та якості та 380 проб – за показниками епідемічної безпеки.

Бактеріологічне забруднення питної води виявлено на комунальних водопроводах  ККП смт. Гвіздець.

За результатами проведених досліджень встановлено: у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року показники якості питної води за бактеріологічними та санітарно-хімічними показниками дещо покращилися, особливо на комунальних і відомчих централізованих водопроводах.

Бактеріальне забруднення питної води виявлялось на централізованих водопроводах ВУВКГ м.Долина, КП “Водотеплосервіс” м.Калуш, КП “Екопобутсервіс2 смт. Войнилів, ККП смт. Отинія, ККП смт.Гвіздець, ККП смт. Заболотів, КП “Тлумачводоканал”, КП “Селищне комунальне підприємство” смт. Ворохта, виробничого структурного підрозділу Івано-Франківської дистанції водопостачання с. Коршів, інформує Івано-Франківський обласний лабораторний центр.

 Головне фото ілюстративне

Читайте також: Про наболіле: Оформляйте субсидію онлайн

 

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...