Стильний і яскравий: у світ вийшов новий номер журналу “Like”. ВІДЕО

Четверта річниця глянцевого журналу “Like”, найкрасивіший чоловік на планеті, сміливі експерименти та категоричні табу в сексі – все це і не тільки в новому номері глянцю. Тут завжди є що почитати.

Розумний, красивий, та ще й холостяк. Хлопець з Косова був визнаний найгарнішим чоловіком на світовому конкурсі Mister Sea World 2018. Його імя – Богдан Юсипчук. Які жінки подобаються найкрасивішому чоловіку планети , чи прийнятний йому модельний бізнес та про яку роль мріє читайте у свіжому номері журналу “Like”.

Стильний, яскравий і головне цікавий! За 4 роки він набрав шалені оберти популярності та став улюбленим глянцем прикарпатців. Чергову річницю відзначає журнал “Like”. Які образи цього разу приміряла команда дивіться у свіжому номері.

А ви знаєте, який він, нормальний секс? Що для вас звична річ, для нового партнера може видатися сміливим експериментом або категоричним табу. Про те, де в ліжку проходить межа норми, що можна, а що взагалі – дике збочення, читайте у матеріалі «Непорядні» бажання порядної жінки.

Легенда київського «Динамо» та збірної України реалістично оцінює стан українського футболу і водночас бачить шанси на позитивні зміни. Владислав Ващук і нині тісно пов’язаний із «грою мільйонів». Разом зі збірною ветеранів він подорожує різними містами України. Які задуми виношує екс-захисник читайте на сторінках LIKE.

Шукайте новенький журнал «Like» на полицях магазинів та кіосків. У нас завжди є що почитати.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...