Міський голова Івано-Франківська пояснить ситуацію щодо будівництва моста на Пасічну

Руслан Марцінків організовує прес-конференцію щодо будівництва моста на Пасічну.

Як раніше інформувало МІСТО, ціни на будівництво коливаються. Спершу у “Прозорро” була інформація про те, що управління капітального будівництва виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради 3 жовтня уклало угоду з ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” про додаткові роботи з будівництва мосту на 58,35 млн грн.

У жовтні 2017 року фірма виграла тендер щодо третьої черги будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв’язки в районі вул. Хіміків-Надрічна за 120,00 млн грн. Згодом ціну моста підвищили до майже 178,35 млн грн., що в півтора раза дорожче від первинної.

Нещодавно, керівник управління капітального будівництва Роман Галіпчак повідомив, що реальна ціна мосту може становити 350 мільйонів.

Нещодавно активісти опублікували відкритий лист “Щодо будівництва Галицького мосту”, у якому йдеться про те, що кострукція мосту ненадійна – міст навряд чи буде придатним для руху громадського транспорту.

Найбільшу стурбованість актвістів викликають ескізні рішення щодо транспортної розв’язки з боку мікрорайону Княгинин. Автори звернення та франківці, що підписали лист, вважають також, що рішення щодо перетворення на односторонню чотирисмугову магістраль вул. Надрічної є неприпустимим, таким же є  виведення транспортного потоку з мосту на існуюче кільце в районі магазину ПАККО, і варіант заборони лівих поворотів для транспорту з нещодавно відремонтованих вулиць Княгинин та Промислова.

Сьогодні Руслан Марцінків повідомив про те, що буде організована прес-конференція щодо будівництва мосту на Пасічну. Попередньо – наступного вівторка.

Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому підготує потрібні стенди для презентації, запросимо керівника “МЗ-112” Сергія Порожнюка, ну і, звісно, будемо раді бачити усіх небайдужих до долі проекту, які зараз смакують тему мосту та розв’язки в мережі, – зазначив міський голова.

Читайте також: На міському кладовищі облаштовують нову ділянку

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...