Прикарпатські податківці відсудили в платників податків більше 250 мільйонів

Протягом січня-жовтня 2018 року судовими інстанціями розглянуто 264 справи на загальну суму 297,0 млн. грн. Зокрема, на користь органів ДФС області було прийнято рішення в 201 справі на загальну суму 250,7 млн. грн., в 63 справах рішення прийнято на користь платників податків на суму 46,4 млн. грн.

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, станом на 1 листопада на розгляді в усіх судових інстанціях знаходилось 988 справ на загальну суму 3107,0 млн. грн. З них 458 справ за позовами органів ДФС до суб’єктів господарської діяльності на загальну суму 1832,9 млн. грн. та 530 справ на суму майже 1274,0 млн. грн. за позовами платників податків до органів ДФС в області.

У фіскальній службі області звертають увагу, що при відстоюванні інтересів держави податківці віддають перевагу досудовим засобам вирішення спірних ситуацій. При цьому нагадують, що порядок оскарження рішень контролюючих органів регламентовано статтею 56 Податкового кодексу України та статтею 24 Митного кодексу України. Подаються такі скарги протягом 10 календарних днів, які настають за днем отримання платником податків податкового повідомлення-рішення або іншого рішення контролюючого органу до контролюючого органу вищого рівня, тобто до ДФС України. За результатами розгляду скарги, по ній приймається рішення, яке в подальшому, за необхідності, може бути оскаржене в судовому порядку.

Читайте також: Зарплата в конвертах: коли не хочеться платити податки

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...