На Богородчанщині єгерська служба затримала військовослужбовця з тушею вбитої козулі

У ніч з 12 на 13 січня єгерською службою  ТзОВ «Верховина ДС» здійснювалося патрулювання мисливських угідь Богородчанського району. Близько 23:00 увагу єгерів привернув автомобіль Land Rover з емблемами організації «Правий сектор» та номерами ДУК.

За цим автомобілем ми спостерігаємо протягом трьох місяців. Машину часто бачимо у мисливських угіддях. Знаємо, що з неї ведеться полювання за допомогою спецзасобів. Але до сьогодні єгерській службі не вдавалося спіймати порушників, – розповідає Руслан Белюженко, директор мисливських угідь ТзОВ «Верховина ДС».

За порушниками єгері спостерігали протягом трьох годин. Про знаходження авто в мисливських угіддях повідомили поліцію. Після спостережень, мисливствознавці вирішили, що полювальники залишилися ні з чим та  випустили автомобіль з угідь. Проте згодом у поліції повідомили, що машину затримали між Старими Богородчанами і селом Нивочин.  За кермом був житель Калуша Федьків Михайло Васильович, 1966 року народження. Чоловік представився військовослужбовцем. Добровільно надав оглянути авто, повідомив про наявність зброї. При огляді працівники поліції у машині знайшли самця дикої косулі, застріленого з вогнепальної зброї.

Затриманий Михайло Федьків пояснив, що був у рейді, ловив порушників, стріляв у повітря, а косулю знайшов. На чоловіка складено адміністративний протокол. Тушу звіра направлено у ветлабораторію для встановлення причини смерті.

Згідно з вимогами Закону України «Про мисливське господарство та полювання» притягнення порушника до відповідальності не звільняє його від обов’язку відшкодувати збитки. За незаконно добуту тушу самця козулі передбачена законом компенсація  у розмірі 40 тис. гривень.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...