Кіберполіція припинила діяльність кількох піратських онлайн кінотеатрів. ФОТО

Піратські ресурси діяли протягом останніх кількох років та завдали збитків правовласникам майже на 10 мільйонів гривень.

До департаменту кіберполіції надійшла заява від Української антипіратської асоціації про те, що ряд інтернет–ресурсів незаконно відтворюють та поширюють  відеофайли. Про це інформують на сайті кіберполіції.

За цим фактом детективи Хмельницького відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) КК України.

У межах досудового розслідування працівники Подільського управління Департаменту кіберполіції встановили 34-річного мешканця Сумщини, який адміністрував ряд піратських веб-ресурсів. Серед них:

http://kinot.me

http://krutor.org

http://kinogo-onlaine.net

http://rumedia.ws

http://gogafilm.me

http://kinogo-onlaine.net

За адресою проживання правопорушника поліцейські провели санкціонований обшук. За його результатами було вилучено комп’ютерне обладнання, з якого адмініструвалися веб-ресурси та розміщувався протиправний контент.

Пізніше, на Рівненщині працівники Поліського управління департаменту кіберполіції припинили діяльність інтернет-ресурсу http://hd-mix.org, якій також дія в з порушенням авторських прав правовласників.

До адміністрування цього ресурсу був причетний 25-річний чоловік. За місцем його проживання поліцейські провели санкціоновані обшуки та вилучили комп’ютерне обладнання.

Наразі усю вилучену техніку направлено на проведення необхідних експертиз. Після отримання їх результатів, буде вирішено питання щодо оголошення підозри обом зловмисникам. Їм загрожує до шести років ув’язнення, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...