На Івано-Франківському міському озері затримано нічного браконьєра. ФОТО

До Івано-Франківського рибоохоронного патруля вже надходила інформація про встановлення сіток під кригою на міському озері. Бачили держрибінспектори і місця браконьєрства, але затримати порушника “на гарячому” було непросто, – розуміли, що він діє вночі, обережно, не привертаючи уваги до себе.

Такий і до своєї сітки не буде підходити, коли щось піде не так. Тому і рибпатрульним доводилось вести спостереження на водоймі приховано, щоб не сполохати браконьєра та притягнути його до відповідальності. Вистежували порушника правил рибальства кілька днів, – повідомляє Франківський рибпатруль на своїй сторінці у соціальних мережах.

Успішно завершити розпочату справу рибпатрульні змогли 30 січня 2019 року перед світанням о 6:30. Браконьєра (мешканця Івано-Франківська) затримали на місці вчинення правопорушення. Порушник орудував 80-метровою сіткою, яку встановлював під лід озера. Коли браконьєрське знаряддя витягли з води, в тенетах виявили 2 лящі загальною вагою 3 кг. Цей улов дав підстави держрибінспекторам нарахувати чоловікові збитки в розмірі 340 грн.

На браконьєра складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Знаряддя лову та рибу вилучено. Чоловік ще повинен буде сплатити штраф, розмір якого встановить суд – від 340 грн. до 680 грн.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...