Прикарпатські спортсмени взяли участь у міжнародному турнірі з тхеквондо

2 березня в місті Дзержонюв (Республіка Польща) відбувся міжнародний турнір з Таеквон-До І.Т.Ф. “Polish open cup 2019”.

В змаганнях взяли участь спортсмени з чотирьох країн Європи. Турнір зібрав понад 450 учасників віком від 10 років. До збірної України ввійшли спортсмени з 3 областей: Київської, Дніпропетровської та Івано-Франківської. Делегацію очолював Президент Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. – Онісе Моргошія. Змагання пройшли на високому рівні, щоб здобути призове місце спортсменам доводилося вигравати по 3-4 поєдинки.

Івано-Франківську область представляли 10 спортсменів з СК “Danyshchuk team”, які продемонстрували наступні результати:

• Іванюк Остап – 3 місце формальні вправи-туль;
  • Софія Мовчан – 2 місце спаринг-мацогі, 3 місце спец-техніка;
  • Стефаненко Павло – 2 місце формальні вправи- туль, 3 місце спаринг-мацогі;
  • Манюх Олексій – 2 місце спаринг-мацогі, 3 місце спец-техніка;
  • Тренер Курочка Артем (серед ветеранів) – 1 місце спец-техніка, 3 місце спаринг-мацогі;
  • Кращим спортсменом турніру команди ” Danyshchuk team” став Микицей Олександр – 1 місце спаринг (семі контакт), 1 місце спаринг-мацогі, 2 місце спец-техніка, 3 місце формальні вправи-туль.

На відкритті змагань відбулась товариська зустріч стінка на стінку (5×5) між збірними командами України та Польщі, де у напруженій боротьбі з рахунком 6:4 перемогла наша команда.
Також у найпрестижніший категорії турніру “Masters” (формальні вправи-туль серед володарів чорних поясів ІV дану) виступив Голова Івано-Франківського обласного осередку всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. Данищук Андрій і здобув золоту нагороду.

Представники Івано-Франківської області в загальному заліку з 10 спортсменів завоювали: 6 – бронзових, 4 – срібні і 4 – золоті нагороди.

Збірна України в командному заліку посіла 2 місце.

Всі спортсмени тренуються під керівництвом Голови Івано-Франківського обласного осередку всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф., міжнародного інструктора, чорний пояс ІV дан Данищука Андрія та Голови Івано-Франківського міського осередку всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф., чорний пояс ІІІ дан Данищука Сергія.