У Франківську патрульні виявили нелегала, який серед ночі розбудив сусідів

У Франківську поліція затримали нелегала. На гучні крики у квартирі поскаржилися сусіди.

Про це повідомляє патрульна поліція Івано-Франківщини. Коли о четвертій годині ранку патрульні приїхали на виклик, то у квартирі виявили жінку й чоловіка, які заважали відпочивати іншим мешканцям будинку на вулиці Гетьмана Мазепи. 27-річний чоловік виявився громадянином Федеративної Республіки Нігерія. Поліцейським він пояснив, що приїхав з Києва в гості до знайомої.

Документів, які би підтверджували його право перебувати на території України, іноземець не мав. Посвідку на проживання він нібито забув у Києві, а паспорт – відновив, тому там нема візи.

На іноземця патрульні винесли постанову за порушення тиші й запросили його до Державної міграційної служби. По дорозі чоловік зізнався – на території України перебуває незаконно з 2018 року – відколи закінчив навчання в університеті.

Фото: патрульна поліція Івано-Франківщини.

Нелегального мігранта патрульні передали співробітникам ДМС. Вирішується питання про притягнення його до відповідальності та примусове повернення із подальшою забороною в’їзду в Україну.

Інспектори патрульної поліції Івано-Франківської області спільно з колегами з Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, Управлінням Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області, прикордонниками та Управлінням Держпраці здійснюють комплекс заходів з перевірки законності перебування на території Прикарпаття іноземних громадян під умовною назвою “Мігрант”.

Читайте також: На Прикарпатті за 2018 рік затримали 177 нелегальних мігрантів.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...