У Франківську юні регбісти поборються за першість у п’яти вікових категоріях
10 Квітня, 14:00
Поділитись статтею
13-14 квітня в Івано-Франківську пройде восьмий турнір “Кубок Івано-Франківська”.
Регбісти боротимуться за першість у п’яти вікових категоріях у турнірі з класичного регбі (юнаки 2008-2010 р.н., 2007-2008 р.н. і 2005-2006 р.н.) та олімпійського різновиду регбі – 7 (дівчата 2003-04 р.н. та юнаки 2004-2005 р.н.), інформує прес-служба міської ради Івано-Франківської області.
Цьогоріч традиційні змагання мають статус міжнародних. Окрім команд з України, за почесний трофей змагатимуться вихованці регбійного клубу “Таурас” з литовського міста Каунас.
Усі матчі турніру пройдуть на стадіоні “Наука”.
Програма турніру
13.04.2019 (субота)
10:00 “ДЮСШ-2-Станіславів” – “Таурас” (U-14)
10:17 ОДЮСШ Львів – “КІВС” Львів (U-14)
10:34 ОДЮСШ Одеса – ДЮСШ Ірпінь (дівчата U-16)
10:51 “Галка” – Колочава (дівчата U-16)
11:08 “Таурас” – ОДЮСШ Львів (U-14)
11:25 “Буревісник” – “ДЮСШ-2-Станіславів” (U-14)
11:48 ОДЮСШ Одеса – Колочава (дівчата U-16)
12:05 “Галка” – ДЮСШ Ірпінь (дівчата U-16)
12:20 Відкриття змагань
12:35 (поле №1) “Буревісник” -“Таурас” / (поле №2) “Терен” – “Гарт” (U-12)
12:52 (поле №1) “ДЮСШ-2-Станіславів” – “Лідерс” / (поле №2) “ДЮСШ-4” – “ДЮСШ-1” (U-12)
13:10 “ДЮСШ-2-Станіславів” – “Академія регбі” Шяуляй, Литва (товариський матч)
13:45 ДЮСШ Ірпінь – Колочава (дівчата U-16)
13:52 “Галка” – ОДЮСШ Одеса (дівчата U-16)
14:09 ОДЮСШ Львів – “Буревісник” (U-14)
14:26 “КІВС” Львів – “Таурас” (U-14) / Нагородження вікової категорії дівчата (U-16)
14:43 (поле №1) “Буревісник” – “Гарт” / (поле №2) “Терен” – “Таурас” (U-12)
15:00 (поле №1) “ДЮСШ-2-Станіславів” – “ДЮСШ-1” / (поле №2) “ДЮСШ-4” – “Лідерс” (U-12)
15:17 “Буревісник” – “КІВС” (U-14)
15:34 “ДЮСШ-2-Станіславів” – ОДЮСШ Львів (U-14)
15:51 (поле №1) “Терен” – “Буревісник” / (поле №2) “Гарт” – “Таурас” (U-12)
16:08 (поле №1) “ДЮСШ-4” – “ДЮСШ-2-Станіславів” / (поле №1) “ДЮСШ-1” – “Лідерс” (U-12)
16:25 “КІВС” – “ДЮСШ-2-Станіславів” (U-14)
16:42 “Таурас” – “Буревісник” (U-14)
16:55 (поле №1) Матч за 5-е місце (U-12) / (поле №2) Матч За 3-є місце (U-12) / Нагородження вікової категорії U-14
17:10 Фінал (U-12)
17:25 Нагородження вікової категорії U-12
14.04.2019 (неділя)
09:45 “ДЮСШ-2-Станіславів” – “ДЮСШ-2” (U-15)
10:00 Зб. Київської обл. – “Таурас” (U-15)
10:15 Відкриття змагань
10:30 (поле №1) “ДЮСШ-2-Станіславів” – ЗШ №26 / (поле №2) “Гарт” – ЗШ №25 (U-11)
10:45 “Лідерс” Одеса – “Таурас” Каунас (U-11)
11:00 “ДЮСШ-2-Станіславів” – Зб. Київської обл. (U-15)
11:15 “ДЮСШ-2” – “Таурас” (U-15)
11:30 (поле №1) “ДЮСШ-2-Станіславів” – ДЮСШ Кременець / (поле №2) “Гарт” – “ДЮСШ-1” (U-11)
11:45 “Лідерс” – ЗШ №19 (U-11)
12:00 (поле №1) ДЮСШ Кременець – ЗШ №26 / (поле №2) “Гарт” – “ДЮСШ-1” (U-11)
12:15 “Таурас” – ЗШ №19 (U-11)
12:30 “Таурас” – “ДЮСШ-2-Станіславів” (U-15)
12:45 “ДЮСШ-2” – Зб. Київської обл. (U-15)
13:00 Стикові матчі 5-8 місця (U-11)
13:15 1/2 фіналу (U-11)
13:30 Матч за 5-те / 7-ме місця (U-11)
13:45 Матч За 3-є місце /ФІНАЛ (U-11)
14:00 Нагородження вікової категорії U-11 та U-15
Читайте також: Прикарпатець став переможцем міжнародного турніру з вільної боротьби.
Поділитись статтею