Мед Атлант

В Єзуполі попрощалися з найстарішим священиком. ФОТО

Як раніше повідомляло МІСТО, у суботу, 13 квітня, стало відомо, що на 86 році життя та 61 році душпастирського служіння, відійшов до вічності о. Ізидор Николин – найстарший за ієрейськими свяченнями в Івано-Франківській Архієпархії.

14 квітня Архієпископ і Митрополит Владика Володимир Війтишин очолив Чин священичого парастасу за упокій душі митрофорного протоієрея отця Ізидора. Разом з митрополитом співслужили протопресвітер Єзупільський о. Богдан Курилів та інші священики Івано-Франківської Архієпархії. Про це повідомляють на сторінці Франківської Архієпархії.

Звертаючись до присутніх в храмі, Владика Володимир пригадав, що о. Ізидор був з найстарішим за ієрейськими свяченнями в нашій Івано-Франківській Архієпархії.

Він для нас усіх був таким добрим духовним батьком, добрим прикладом молитви, а також і прикладом терпіння, – зазначив Митрополит.

Чин священичого похорону продовжився сьогодні – 15 квітня в смт. Єзупіль, Тисменицького району. Попрощатися з о. Ізидором приїхали душпастирі з різних куточків області, а також чимало вірних. Чин похорону очолив митр. прот. Олег Каськів – Синкел у справах духовенства та священичих родин.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...