Родина французького бізнесмена пожертвує 100 мільйонів євро на реконструкцію собору Паризької Богоматері. ВІДЕО

Родина французького бізнесмена Франсуа-Анрі Піно пожертвує 100 мільйонів євро на реконструкцію собору Паризької Богоматері.

Про це пише Le Figaro, –  інформують “UA:НОВИНИ”.

Ця трагедія вразила всіх французів і всіх тих, кому небайдужі духовні цінності. Зіткнувшись з такою трагедією, кожен хоче якомога швидше відродити цю перлину нашої спадщини, – сказав Франсуа Піно.

Нагадаємо, що Нотр-Дам де Парі загорівся у понеділок ввечері. Вогонь охопив дерев’яні конструкції та риштування собору. За кілька годин завалилися дах і шпиль. Пожежу впродовж майже 9 годин гасили 400 пожежників. Один із рятувальників дістав опіки, він у тяжкому стані. На місце пожежі приїхав і президент Еммануель Макрон. Пожежу він назвав трагедією всієї країни. І пообіцяв – собор відбудують.

Разом ми відбудуємо собор. Ми зробимо це впродовж наступних років. Уже завтра ми запустимо національний проект, щоб зібрати пожертви. Працюватиме він і за кордоном, – сказав Макрон.

Локалізували вогонь близько 4 ранку. Нині пожежники заливають поодинокі займання. Основну конструкцію храму вдалося зберегти, вціліли й церковні реліквії: терновий вінець, туніка святого Людовіка та кілька картин. Про це розказав ректор собору Патрік Шове. За попередніми даними, причиною пожежі могли стати ремонтні роботи.

Пожежа у соборі Норт-Дам

Родина французького бізнесмена Франсуа-Анрі Піно пожертвує 100 мільйонів євро на реконструкцію собору Паризької Богоматері.Про це пише Le Figaro. “Ця трагедія вразила всіх французів і всіх тих, кому небайдужі духовні цінності. Зіткнувшись з такою трагедією, кожен хоче якомога швидше відродити цю перлину нашої спадщини”, – сказав Франсуа Піно.Нотр-Дам де Парі загорівся у понеділок ввечері. Вогонь охопив дерев'яні конструкції та риштування собору. За кілька годин завалилися дах і шпиль. Пожежу впродовж майже 9 годин гасили 400 пожежників. Один із рятувальників дістав опіки, він у тяжкому стані. На місце пожежі приїхав і президент Еммануель Макрон. Пожежу він назвав трагедією всієї країни. І пообіцяв – собор відбудують. “Разом ми відбудуємо собор. Ми зробимо це впродовж наступних років. Уже завтра ми запустимо національний проект, щоб зібрати пожертви. Працюватиме він і за кордоном”, – сказав Макрон.Локалізували вогонь близько 4 ранку. Нині пожежники заливають поодинокі займання. Основну конструкцію храму вдалося зберегти, вціліли й церковні реліквії: терновий вінець, туніка святого Людовіка та кілька картин. Про це розказав ректор собору Патрік Шове. За попередніми даними, причиною пожежі могли стати ремонтні роботи.

Опубліковано UA:Новини Вівторок, 16 квітня 2019 р.

Читайте також: в Надвірній горів приватний житловий будинок.

Loading...