Мед Атлант

Чи повинні ви платити за пошкоджений товар в магазині: поради прикарпатцям

Покупець не зобов’язаний платити за пошкоджений у магазині товар.

Це  роз’яснив начальник головного територіального управління юстиції Микола Станіщук.

Багатьом доводилося стикатись із неприємною ситуацією, коли у магазині Вас зобов’язують оплатити за пошкоджений або розбитий товар, я хочу зазначити, що це є грубим порушенням прав, оскільки, згідно з Цивільним кодексом України, поки продукція не придбана, ризик пошкодження лежить на власникові магазину,  – зазначає посадовець.

Якщо адміністрація або охорона магазину наполягає на оплаті пошкодженого товару – вимагайте скласти акт про нанесення шкоди та надати факти, які доводять Вашу вину.

Якщо адміністрація/охорона магазину не випускає Вас з приміщення – посилайтесь на Закон України “Про захист прав споживачів”, яким забороняється вимога оплати продукції без згоди споживача.

Коли ж після усіх аргументів Вас примушують платити за розбитий або пошкоджений товар та відмовляються скласти акт порушення на місці – викликайте поліцію

Вина покупця то обов’язок заплатити за знищений чи пошкоджений товар встановлюється судом. На місці нічого не оплачується тільки фіксується,- пояснює очільник обласного управління юстиції Микола Станіщук.

Звернутися за допомогою можна на цілодобову гаряча лінію Держпродспоживслужби: 044 364 77 80.

Читайте також: що потрібно знати, аби не переплачувати за електроенергію.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...