З Франківська депортують 32-річного камерунця

За позовом УДМС України в Івано-Франківській області адміністративний суд прийняв рішення про примусове видворення з України 32-річного громадянина Республіки Камерун з забороною про в’їзд на 5 років.

Збирайся, козаче, в далеку дорогу. Із залу суду працівники міграційної служби супроводили чоловіка до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Особу громадянина африканської республіки ще належить встановити і підтвердити наявну інформацію, оскільки чоловік проживав в Україні без документів, – повідомляють на сторінці міграційної служби.

Як з’ясовано, свого часу він навчався в одному з вузів в Івано-Франківську, проте закинув заняття і був відрахований. Аж тепер його повернення на батьківщину є невідворотним.

За останній час в рамках здійснення спеціальних профілактичних заходів в Івано-Франківській області виявлено 43 іноземців-нелегалів, кожний четвертий з яких видворений чи видворятиметься у примусовому порядку. За наслідками проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» на території Прикарпаття виявлено 123 порушників законодавства про правовий статус іноземців. За вчинення адміністративних правопорушень громадяни-іноземці сплатили штрафів на загальну суму майже 150 тисяч гривень, які надійшли до державного бюджету.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...