Громадський ресторан Urban Space 100 вже підтримав 7 проектів на суму більше як 220 тис. грн. у 2019 році

У першому кварталі 2019 року співзасновники громадського ресторану Urban Space 100 вирішили надати фінансову підтримку 7 проектам на загальну суму 220 667 грн. Ґрантовий фонд був сформований з 80% чистого прибутку ресторану за І квартал. Серед проектів-переможців:

1. Майбутнєфест. Народжені творити
Організація масштабного профорієнтаційного фестивалю з такими локаціями як: 2 лекторії, алея можливостей, комунікаційні зони, нетворкінг, фудзони. Його мета: сприяти розвитку молоді Івано-Франківська, створенню простору для самореалізації; збільшити кількість компетентних підлітків, готових до працевлаштування чи започаткування власної справи, шляхом профорієнтації.

2. Діти моніторять якість повітря
Мета проекту — навчити дітей слідкувати за якістю повітря, аналізувати показники забруднення та як реагувати на різні концентрації забруднення. Через дітей донести проблематику забруднення повітря до батьків. Наповнити місто більшою кількістю станцій громадського моніторингу якості повітря задля кращої поінформованості населення.

3. Дрібнота: сімейний пікнік // 48 призових місць та нагородження наймолодших
Це щорічне міське свято до дня захисту дітей, яке відбудеться 1 червня у Міському парку ім. Т. Шевченка. Подія залучає до 200 учасників велоперегонів та до 1000 учасників розвиваючих локацій. Велоперегони включають 16 заїздів для дітей від 3-х до 14-ти років. Ця подія сприяє покращенню сімейних зв’язків та популяризації здорового способу життя серед дітей.

4. Інвалідність не обмежує – обмежує дискримінація!
Подолання дискримінації за ознакою інвалідність через:
– висвітлення проблеми архітектурної, транспортної та інформаційної доступності для маломобільної групи населення міста Івано-Франківська та області;
– надання рекомендацій стосовно толерантного ставлення, етики спілкування та супроводу людей з інвалідністю.
Втілення шляхом поширення інформації через тренінги та ЗМІ.

5. Веломарафон «Франко100»
Мета проекту — організувати в Івано-Франківську веломарафон протяжністю 100 км за правилами Audax Club Parisien (один із найстаріших велосипедних клубів світу), що буде вперше проходити на території області та зробити його щорічним змаганням. Таким чином позитивно зарекомендувати наше місто у всеукраїнському велорусі, запросивши велосипедистів з різних міст та областей України.

6. Ноги чи колеса – це лиш спосіб пересування
Проект націлений на 9-місячну роботу, щоб витягнути людей з інвалідністю з їх осель задля соціалізації, комунікації, підвищення кваліфікації, психологічної допомоги, щоб інтегрувати їх у повноцінне суспільство. Для них будуть проводитись навчання, майстер-класи, психологічні тренінги, семінари, конференції, розважальні заходи, щоб соціалізувати людей з інвалідністю.

7. Школа репродуктивного здоров’я
Метою проекту є збереження та формування правильних уявлень про репродуктивне здоров’я молоді шляхом просвітницької роботи; популяризації знань щодо профілактики захворювань, які передаються статевим шляхом. Проект передбачає проведення: 41 лекцій у школах і коледжах Івано-Франківська, 5 лекцій у формі відкритого спілкування для студентів з досвідченими лікарями, які працюють у сфері репродуктивного здоров’я.

Чиатйте також: припинення газопостачання, пеня та втрата субсидії: що чекає прикарпатців за борги за газ.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...