Мед Атлант

Міське озеро у Франківську облаштують більш, ніж за 8 мільйонів гривень

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міськради за результатом відкритих торгів підписав дві угоди з ТОВ “ПБС” і ПП “Фірма Діко” на роботи з благоустрою міського озера.

Про це повідомляє МІСТО з посиланням на “Наші гроші. Львів”. Сума двох контрактів становить 8,72 млн. гривень. Відповідна документація міститься на порталі публічних закупівель Prozorro.

Закупівлю проводили за двома лотами. За першим договором, вартістю 5,26 млн грн ТОВ “ПБС” проведе ремонт пішохідної зони довкола озера, з облаштуванням велодоріжки. Також у перелік робіт входить облаштування стрітбольного майданчика.

За іншим контрактом, приватне підприємство “Фірма Діко” облаштує оглядовий майданчик довкола озера. Проект передбачає, що підрядник  обладнає майданчик лавками, вуличними меблями, бетонними квітниками і клумбами. Ціна робіт становитиме 3,49 млн грн. Обидві фірми повинні завершити роботи до кінця 2019 року.

Окрім переможців, участь у торгах, в обох лотах, взяло ТОВ “ПМК-113”. Пропозиції цієї компанії були дешевшими на 13 та 199 тис. грн, відповідно. Однак, тендерний комітет відхилив пропозиції фірми, оскільки вона не надала підтвердження виконання аналогічних робіт та витяг з реєстру платників податків.

Візуалізація частини проекту реконструкції міського озера (фото “Платформа розвитку міста”)

Читайте також: Цьогоріч здійснять капремонт центрального входу на міське озеро та облаштують там фонтан.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...