Від початку весни іноземці вчинили на Франківщині майже 300 порушень

Поліцейські Прикарпаття в одинадцятьох випадках відкрили кримінальні провадження. Нагадаємо, з 1 березня по 31 травня на території Івано-Франківської області проходять профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант». Мета операції – запобігти і протидіяти нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері, повідомляє сектор комунікації обласної поліції.

В ході відпрацювання станом на 2 травня поліцейські Івано-Франківщини виявили 271 порушення, вчинене іноземцями. До відповідальності притягнуто одну особу за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння (ст. 130 КУпАП), а ще одного – через ДТП (ст. 124 КУпАП). Загалом з іноземців-порушників уже стягнуто понад 45 тисяч гривень.

До підрозділів Державної міграційної служби України скеровано 20 звернень щодо примусового повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження, з них 19 звернень задоволені.

Станом на 2 травня за час проведення операції «Мігрант» зареєстровано 11 кримінальних правопорушень, скоєних іноземцями.

За цими фактами відкрито одне кримінальне провадження за ст. 115 («Умисне вбивство»), три провадження за ст.185 («Крадіжка»), два за ст. 309 («Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту») та три за ст. 358 («Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів») КК України.

З цих 11 справ у ході розслідування сімом іноземцям оголошена підозра, також сім обвинувальних актів скеровано на розгляд суду.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...