Мед Атлант

Богородчанські школярі взялись за висадку нових саджанців

В урочищі «Діброва» Богородчанського лісництва громадські активісти та учні Підгірської ЗОШ І-ІІІ ст. допомагали лісівникам у проведенні заходів з доповнення лісових культур.

Інженер з лісових культур ДП «Солотвинське лісове господарство» Оксана Боднар провела інструктаж з правильної посадки лісових культур та розповіла про особливості роботи. Про це повідомляє прес-служба Солотвинського лісгоспу.

У процесі вирощування лісових культур часто виникає потреба в їх доповненні – висаджуванні молодих саджанців на місце рослин, що загинули. Доповнення лісових культур зумовлено переважно або посухою, або вимерзанням рослин, вимоканням, видуванням грунту тощо. Ми висаджуватимемо ялицю білу, яка характерна для лісів Карпат. Завдяки вираженому стрижневому кореню, ялиця, на відміну від смереки, витримує сильні вітри. Вона є однією з найбільш тіневитривалих порід. Молоді деревця приростають у висоту дуже поволі. Всього по кілька міліметрів на рік. Але коли молодим рослинам покращити доступ до світла, то на освітлення вони зреагують швидким ростом, – зазначила Оксана Бондар.

Спільними зусиллями учасники на площі 1 гектар висадили ялицю білу. Бадьорого настрою додавала погодня днина.

Нагадаємо, що всього у 2019 році Солотвинський лісгосп планує створити насадження на площі 41 гектар, провести природнє поновлення на площі 104 гектари.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...