Мед Атлант

“Краса без обмежень” – дівчата на інвалідних візках будуть змагатися за титул “Королева Прикарпаття”. ФОТО

18 травня в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання буде проходити конкурс краси для дівчат з обмеженими можливостями “Королева Прикарпаття 2019”.

А зараз на сторінці конкурсу у ФБ організатори знайомлять із учасниками конкурсу, а заразом проводять онлайн-голосування за титул “Королева Інтернету”.

“Мене звати Анна Остапів. Мені 24 роки. Проживаю у Івано-Франківській області, с. Черніїв.

Вільний час люблю проводити з друзями, відвідувати кіно та театр, а також подорожувати (правда закордоном ще не була). Працюю оператором комп’ютерного набору. Займаюся параолімпійським видом спорту “боче”.

“Той, хто має надію, живе по‑іншому” – дуже хороші слова, які я собі повторюю, коли буває важко і постійно доводиться долати життєві труднощі.

Мрію про романтичну подорож до Парижу та свій власний невеликий будинок. І найголовніше – це стати коханою дружиною, люблячою мамою.”

 

“Мене звати Іра. Мені 38 років. Я представляю м. Снятин.

Займаюсь спортом, стрільбою з луку. Являюсь членом національної паралімпійської збірної України та майстером спорту міжнародного класу. Учасниця чотирьох паралімпіад.

Люблю музику, гарні фільми, спорт. Вирощую квіти. Піклуюсь про родину – маю сина, йому 13 років.”

 

“Мене звати Тамара. Мені 36 років. На конкурсі я представляю місто Тисменицю, село Березівка.

Моє хоббі – вишивання ікон та одягу в різних техніках, виставка яких відбудеться незабаром.

Люблю філософію і психологію. Радію кожному дню. Люблю життя, природу та мрію, щоб всі люди були здорові і щасливі.”

 

Мене звати Іванна. Мені 24 роки. На конкурсі я представляю місто Коломия.

На даний час захоплююся вишиванням картин та одягу. Виготовляю та продаю вироби hand made. Навчаюсь на журналіста і являюсь волонтером громадської організації – проводжу майстер-класи для людей з інвалідністю.

Важливим вважаю для себе надбання нових знань, саморозвиток. А головні мети – знайти своє місце в житті, займатися тим, що подобається, а також створити люблячу сім’ю.

 

“Мене звати Мисюк Марія. Я представляю місто Надвірну, смт. Делятин. Займаюсь танцями. Навчаюсь на спеціальність ”Web-дизайнер”.  Веду активне життя та приймаю участь у різноманітних заходах, конкурсах. Люблю пекти тортики. Я переконана, що люди з інвалідністю можуть працювати нарівні з іншими, що вони також відповідальні та дієві робітники.”

 

“Мене звати Ксенія. Проживаю в м. Івано-Франківськ. Я весела дівчина, люблю відпочивати з друзями. На візочку з дитинства, але він не є перепоною для повноцінного, активного способу життя. Приклад тому, що всього досягла самотужки, через те, що рано втратила батьків. На даний момент працюю перукарем. Приймала участь закордоном в змаганнях по танцях та тенісу. Мрію з’їздити на море”.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...