Мед Атлант

На Прикарпатті стартувала операція “Урожай – 2019”

На Івано-Франківщині стартувала операція “Урожай – 2019”.

Про це повідомляють в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Мета операції – це перевірка повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями, громадянами, які є власниками земельних ділянок та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу. Також упереджувати схеми ухилення від оподаткування, виявлення та реєстрація необлікованих найманих працівників та легалізація їх заробітної плати.

Важливим завданням “Урожаю” є залучення до оподаткування прикарпатців, які вирощують сільськогосподарські культури на земельних ділянках площею понад 2 га.

Адже, згідно абзацу третього підпункту 165.1.24 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України, якщо розмір земельних ділянок  перевищує 2 гектари, то дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах.

При цьому такий платник податків зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного року, а також сплатити податок з таких доходів (п.п. 168.2.1 п. 168.2 ст. 168 ПКУ).

Нагадаємо, що на Калущині питна вода стала синього кольору.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...