У Міносвіти розповіли, як зміниться зарплата вчителів

В оплаті праці молодих і досвідчених вчителів потрібно відходити від єдиної тарифної сітки.

Про це очільниця Міністерства освіти та науки Лілія Гриневич сказала вінтерв’ю порталу “Нова українська школа”, – пише “Укрінформ”.

“Я вважаю, що дуже потрібна реформа оплати праці вчителя. Нам треба відходити від єдиної тарифної сітки, яка породжує величезну різницю в оплаті праці між молодими і досвідченими вчителями. Ми підготували проект такої реформи”, – розповіла Гриневич.

Вона пояснила, що реформа передбачає щорічний план підвищення зарплатні вчителя до трьох мінімальних зарплат до 2023 року, як передбачено в законі “Про освіту”.

За ії словами, суть реформи полягає в тому, що різниця в оплаті праці вчителів з різним досвідом роботи має бути меншою, має зрости зарплата молодих вчителів, як і загалом оклад учителя.

“У підготовленій нами постанові прописано графік з досягнення зарплати, яка виписана в законі “Про освіту” (мінімальний оклад у три мінімальні зарплатні до 2023 року – НУШ.). Це довгостроковий план, який чітко показує, що буде наступного року, через рік, ще через рік, і як ми виходимо на перехідні положення закону “Про освіту””, – сказала Гриневич.

Вона наголосила, що через дострокові вибори в парламент уряд може не встигнути імплементувати цю реформу, оскільки “вона має йти з новим бюджетом – тобто з нового календарного року”.

Читайте також: ТИСК АВТОРИТЕТОМ. ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ШКОЛА НОВА, А ВЧИТЕЛІ – НЕ ДУЖЕ.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...