Письменник та атовець з Надвірнянщини презентував воєнний роман «Тил»

В місті Надвірна Івано-Франківської області нещодавно атовець Борис Гошко презентував воєнний роман «Тил».

“Ми вже місяць, як перебували у зоні бойових дій, і жилося там нам непогано. Так, все вірно, ми жили добре. Деякі мої товариші навіть додому не хотіли, бо сімейні проблеми їх, м’яко кажучи, задовбали.”

Саме такими рядками розпочинається черговий воєнний роман молодого письменника з села Лоєва Надвірнянського району, бійця московсько-української війни Бориса Гошка під назвою «Тил». Присвятив він книгу “Усім людям, що віддали життя за волю України…”. Про це повідомляють на сторінці Надвірнянської районної ради.

Своє літературне дітище учасник «літературної студії «Бистрінь» ім..Нестора Чира» Борис Гошко презентував 14 червня в Надвірнянській районній юнацькій бібліотеці.

Модератором презентації виступив поет, член НСПУ, керівник «літературної студії «Бистрінь» ім. Нестора Чира» Олександр Букатюк. Під час презентації Борис Гошко поділився спогадами про війну та зачитав декілька уривків з книги. За словами автора він прагнув описати хоча б частково те, що відбувається за кілька кілометрів від фронту тобто в тилу. Борис говорить, що здається створив головного героя негативним, однак кожен читач вирішить сам для себе ким є «Денис».

Присутні тривалий час активно обговорювали важливість подібної літератури для суспільства, бо по суті кожен хто не на війні, якраз перебуває в тилу. Військові знають, що перемога можлива завдяки надійній опорі – тилу. Тож задуматись є над чим, особливо цивільній людині.

Також власними спогадами поділилися військові побратими Олег Туєшин і Євдокія Попович. Свою підтримку автору висловили чимало гостей і побажали подальших успіхів та світового визнання. В підсумку всі зійшлися на одній думці: Україні потрібна тверда перемога, а не хиткий мир.
На завершення кожен з присутніх мав змогу придбати книгу «Тил» з автографом автора.

Довідка:
Борис Гошко – учасник війни на Сході України у 2014-2015 рр. Служив у 128 гірсько-піхотній бригаді. Народився в с. Лоєва Надвірнянського району. У віці 22 роки хлопець поїхав добровольцем у зону проведення бойових дій. Брав участь у боях за Дебальцево. Літературним дебютом стала книга на основі реальних подій «Люди війни» – це історія людей, яким байдуже з ким воювати, вони обороняють найдорожче. Увесь роман являє собою історію життя на фронті, 80 відсотків якої – реальні події. Вже через рік Борис презентував другий воєнний роман під назвою «Тил». Письменник не приховує, що буде й третя книга на воєнну тематику.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...