Очевидиця розповіла, як від удару блискавки загинули люди на Рогатинщині

Вчора, 21 червня, троє мешканців Львова загинули від удару блискавки.

Негода почалася, коли вони стояли на зупинці у селі Беньківці Рогатинського району на Івано-Франківщині. Автобусна зупинка, під якою ховалися, мала кілька металевих конструкцій, сама мурована бетоном, розповіла порталу “Львівська Мануфактура Новин” очевидиця інциденту Світлана, місцева мешканка.

Всі люди приїхали у село автобусом “Львів-Долиняни”. Починався дощ, то ж вирішили перечекати негоду на зупинці. Там було п’ятеро людей – подружжя, двоє чоловіків та жінка, яка приїхала зі Львова до матері на вихідні,” – розповідає Світлана.

Негода тривала півгодини. Зі слів очевидиці, блискавки вдаряли одна за одною, грому не було чути.

Здавалося, що блискавки розсікають небо наполовину. Одна з них вдарила у зупинку. Усіх, хто там стояв, повалила на землю. Жінки стояло окремо від чоловіків, їх наче відкинуло ударом, а от хлопці одразу загинули. Коли їх знайшли, то кажуть, аж одяг чорний на них був. За секунду футболки погоріли. Жінок забрали у місцеву лікарню. Одна з них втратила слух, іншій паралізувало ноги, – додає Світлана.

Люди шоковані трагедією та допомогають родичам загиблих. Скоріш за все, всіх ховатимуть на місцевому цвинтарі у Беньківцях, бо усі загиблі народилися у цьому селі. У 34-річного Тараса Міська залишилося двоє малих дітей.

Читайте також: Прикарпатців попереджають про грози, сильний вітер та підняття рівня води.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...