Учасники ООС, гвардійці та поліція встановлять на Говерлі пам’ятний знак загиблим

5 липня з нагоди 5 річниці визволення Слов’янська від російсько-терористичних військ відбудеться спільний підйом учасників бойових дій, представників Національної гвардії України та поліції особливого призначення Івано-Франківська на найвищу гору України Говерлу.

На горі буде встановлений пам’ятний знак “Загиблим на Сході України мирним громадянам та військовим”, інформує група інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України.

У 2017 році з нагоди святкування Дня захисника України представники Національної гвардії України та поліції особливого призначення Івано-Франківська встановили на найвищій точці України горі Говерла дублікат звернення майбутнім поколінням українців. Оригінал звернення знаходиться в складі меморіального комплексу “На горі Карачун”, що поблизу Слов’янська Донецької області.

Меморіальний комплекс “На горі Карачун” створено силами волонтерів та представників силових структур. В ньому відображені події, які відбувались на Сході України в 2014-2015 роках.

“Звернення до майбутніх поколінь українців” встановили з метою донесення історичної правди до майбутніх поколінь українців, військово-патріотичного виховання молоді. та державотворчих традицій.

Захід проводиться спільно київським волонтером Мариною Квіткою, Національною гвардією України та підрозділом поліції особливого призначення ГУНП у Івано-Франківській області.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...