КВУ: до ВР балотуються 54 кандидати, які голосували за диктаторські закони 16 січня

На позачергових виборах до Верховної Ради 21 липня балотуються 54 кандидати, які голосували за диктаторські закони 16 січня. Про це під час прес-конференції КВУ заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Третина таких депутатів, 18 осіб, балотуються по списках партій.

Найбільше депутатів, які голосували за диктаторські закони, у списку «Опозиційного блоку» – 11 осіб. Зокрема, Євгеній Мураєв (№1 у виборчому списку партії), Віталій Хомутиннік (№11), Євгеній Гєллєр (№12), Юрій Воропаєв (№13), Дмитро Добкін (№15), Тетяна Бахтеєва (№26), Олександр Долженков (№28) та ін.

Ще 5 депутатів, які голосували за диктаторські закони присутні в списку «Опозиційної платформи – За життя». Це Сергій Дунаєв (№9), Юлій Іоффе (№12), Юлія Льовочкіна (№21), Віталій Борт (№28), Юрій Мірошниченко (№41). По 1 депутату в списку Аграрної партії України (Михайло Поплавський, №1 у виборчому списку) та політичної партії «Незалежність» (Іван Ступак, №2 у виборчому списку).

Решта, 36 осіб, балотуються по одномандатних округах (із них 27 шляхом самовисування, 10 – висунуті політичними партіями: 5 висунуто партією «Опозиційна платформа За життя», 4 – «Опозиційний блок». Найбільше кандидатів, які голосували за диктаторські закони балотується в Харківській, Одеській, Луганській, Донецькій, Запорізькій областях. Також такі кандидати балотуються в Сумській, Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Миколаївській, Рівненській, Херсонській областях.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...