Мед Атлант

У Карпатах тренувалися снайпери ССО

На днях у Карпатах снайпери ССО провели тренування.

Гори, безшумне пересування та маскування розвідників в тилу противника, перепади висот, ущелини з завихрінням вітрів на дистанції польоту кулі та багато іншого чекало на спецпризначенців під час літнього збору снайперів. Про це повідомили на сторінці Командування Сил спеціальних операцій.

В Силах спеціальних операцій ЗС України вперше проведено літній збір снайперів з виконанням завдань в гірській місцевості. Протягом декількох днів відпрацьовувались питання пересування снайперських пар гірською місцевістю на великі відстані, маскування, ведення стрільби в гірській місцевості з ураженням умовного противника.

Також в зборах прийняли участь представники компанії виробників зброї та тепловізійних приладів, які проводили різнопланові семінари, надавали допомогу під час виконання вправ стрільб вдень та вночі з використанням тепловізійних прицілів і передоб’єктивних тепловізійних насадок.

 

Проведення даних зборів підвищує рівень підготовки особового складу та дає можливість снайперам обмінюватися досвідом своєї ювелірної роботи.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...