Єфремов розповів про свої плани після виходу з СІЗО

Колишній голова парламентської фракції “Партія регіонів” Олександр Єфремов дав коротке інтерв’ю ТСН під стінами СІЗО у Старобільську, у якому відсидів два з половиною роки. 

Політик зазначив, що в нинішній політичній ситуації в країні розбирається мало, оскільки був обмежений у надходженні інформації.

“Що в країні – я бачив по телебаченню, але враховуючи те, що я був обмежений у надходженні інформації, мені важко робити остаточні висновки. Те, що наразі відбувається, я думаю, не мені зараз оцінювати. Мені треба трішки розібратись в ситуації, яка склалася, інакше я б виглядав нерозумно з якимись оцінками”, – зазначив екс-регіонал.

 Нині, каже, спрямує свої сили на відбілення репутації як своєї особистої, так і нині неіснуючої Партії регіонів.

“Для мене головна задача – довести, що я, як член Партії регіонів зовсім невинуватий, і що понад мільйон людей були в Партії регіонів – це добрі, порядні люди, які живуть в Україні і вважають себе українцями”, – запевняє Єфремов.

Втім, за словами екс-регіонала, його нинішня невизначеність не означає, що він “вийшов з гри”.

“Це не говорить про те, що я зав’язую з якоюсь політикою, але коли ти три роки просидів в тюрмі, розповідати про те, що ти будеш зараз когось наставляти, – це глупо”, – каже Єфремов.

З тим, що перше зробить по приїзду у Київ, політик ще не визначився, каже – ще є час подумати дорогою з Луганщини до столиці.

Нагадаємо, що підозрюваного у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України екс-регіонала Олександр Єфремов раніше відпустили під домашній арешт.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...