Мед Атлант

На Франківщині оштрафували підприємця на 115 тисяч гривень через нелегальну працівницю

Рішенням Восьмого апеляційного адміністративного суду підтверджено правомірність дій Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафних санкцій за допуск працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин.

Про це повідомляє Управління Держпраці в Івано-Франківській області. В ході проведеного інспекційного відвідування у підприємця, що надає послуги мобільного харчування, інспектор праці виявив нелегальну працівницю.

За таке порушення законодавства про працю Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області на фізичну особу-підприємця винесено постанови якими накладено штраф у розмірі 111 690 гривень та 3 723 гривні.

Не погодившись з цим рішенням підприємець звернувся з адміністративним позовом до Івано-Франківського окружного адміністративного суду із вимогою скасувати постанову з підстав її протиправності.

За результатами розгляду адміністративної справи суд дійшов висновку, що фізичною особою-підприємцем допущено порушення  вимог ч.3 ст. 24 КЗпП України, а саме здійснено допуск працівниці до роботи без належного оформлення із нею трудових відносин, а тому рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду визнано правомірними дії Управління Держпраці, а позивачу відмовлено в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.

Скориставшись правом на апеляційне оскарження позивач подав апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції. За результатами розгляду апеляційної скарги Восьмий окружний апеляційний суд у задоволені апеляційної скарги відмовив та залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Читайте також: Цьогоріч на Івано-Франківщині виявили 28 нелегальних працівників, – ДФС.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...