Новопризначений голова франківської ОДА ознайомився з ходом ремонту доріг на Верховинщині

Очільник області ознайомився із ходом ремонтних робіт, які зараз проводяться на мостах та автошляхах району. Зокрема, посадовець побував на ділянках дороги  Ільці –  Буркут у селі Красник, Татарів- Кам’янець­-Подільський у с. Кривопілля та на мості у селі Буковець.

Про це повідомляє прессслужба Івано-Франківської ОДА.

За словами фахівців Служби автомобільних доріг області, мостові переїзди на Верховинщині були збудовані у 60-70-х роках минулого століття. Відтоді на окремих із них проводилися капітальні ремонтні роботи. Однак на мості у селі Буковець неправильне монтування конструкції мосту призвело до того, що на ньому  систематично  спостерігаються зсуви дорожнього полотна.

Наразі на мості проводиться дрібний поточний ремонт. Вартість виконаних робіт станом на сьогодні складає понад 400 тисяч  гривень. Варто додати, що окрім відновлення дорожнього покриття, необхідно також організувати систему водовідведення, адже саме водні потоки спричиняють найбільше руйнування мосту.

Денис Шмигаль також відвідав новозбудований візит-центр, який невдовзі запрацює у селі Ільці. Туристичний заклад споруджено із залученням коштів Європейського Союзу. Він стане своєрідним вказівником для мандрівників, адже тут надаватимуться різноманітні інформаційні послуги про туристичні атракції та пам’ятки краю.

«Верховинщина має безліч унікальних локацій, які цікавлять туристів. На території району є чимало культурних та історичних пам’яток,  край  багатий на природні ресурси, які можуть стати об’єктами для капіталовкладень з боку міжнародних інвесторів.   Однак для того, щоб розвинути туристичну індустрію, першочергово необхідно привести до належного рівня транспортну інфраструктуру», – наголосив Денис Шмигаль.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...