“Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” вирушить у допрем’єрний тур

Дебютний повнометражний фільм Надії Парфан відвідає з прем’єрними показами Івано-Франківськ, Київ, Львів та Тернопіль.

На показах режисерка особисто представить свою стрічку глядачам і відповість на запитання зали, повідомляють у “Держкіно”.

Картина створена за підтримки Держкіно і вийде в український прокат 17 жовтня.

Перший допрем’єрний показ відбудеться 10 жовтня на батьківщині фільму, в Івано-Франківську, у кінотеатрі «Космос». Після цього стрічку побачать глядачі у Києві, на прем’єрі в кінотеатрі “Жовтень” 17 жовтня. Наступного дня, 18 жовтня, подію прийматиме львівський кінотеатр “Кінопалац”. Мінітур завершиться 24 жовтня показом у кінотеатрі “Сінема сіті” в Тернополі. У всіх цих містах відбуватиметься прокат фільму, після чого він відвідає зі спеціальними показами ще декілька українських міст. Команда картини анонсує тісну співпрацю з кіноклубами.

“Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за сприяння телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії. Продюсером є Ілля Гладштейн (Phalanstery Films).

Світова прем’єра фільму відбулася на фестивалі Visions du Réel у швейцарському місті Ньйон. Українська — у європейському конкурсі документальних фільмів Одеського міжнародного кінофестивалю. Також фільм брав участь у конкурсній програмі кінофестивалю у Кракові, а у жовтні представить Україну на румунському фестивалі Astra. У вересні права на фільм придбала японська компанія NHK — найбільший телерадіомовник в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Нагадаємо, нещодавно “Івано-Франківськтеплокомуненерго” заспівали індустріальну молитву. 

Як це було, дивіться на відео:

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...