У супермаркетах країни з’являться якісні продукти без пальмової олії

Найпотужніша національна мережа «АТБ» прийшла вже майже в усі куточки країни. У 264 містах двадцяти двох областей, зокрема й на нашій Франківщини зараз працюють 1030 цілодобових дискаунтерів «АТБ».

Створивши власний унікальний формат – український дискаунтер, компанія вирішила виготовляти товари власних торгових марок. Це дозволяє понад 3,5 мільйонам клієнтів економити значні кошти. Так званий ексклюзивний асортимент супермаркетів «АТБ» станом на сьогодні вже перевищує 900 найменувань. За якістю така  продукція анітрохи не поступається аналогам інших брендів, проте вона  може  бути дешевшою за них на 30 відсотків, а у період акцій коштувати ще менше.

«Товари наших власних торгових  марок  представлені тільки в «АТБ»,  бо їх виготовляють на замовлення. До них ми висуваємо найсуворіші вимоги, адже вони фактично є обличчям нашої компанії. Таким чином, незважаючи на доступну ціну, якість продукції власного виробництва не поступається якості товарів розкручених брендів», – розповідає Наталія Шаповалова, заступник генерального директора ТОВ «АТБ-Маркет».

Зараз корпорація «АТБ» має чотири власні торгові марки, що належать до різних цінових категорій. Преміальний сегмент представлено ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», середній  плюс – ТМ «Спецзамовлення “АТБ”», середній – ТМ «Своя лінія». Найбільш економну продукцію пропонує покупцям ТМ «Розумний вибір».

Цього року компанія «АТБ-Маркет» продовжує активно розвивати власні торгові марки. Акцент буде зроблено на виготовленні інноваційної продукції категорії «Фреш». Окрім того, планують розширення лінійки товарів ТМ  «Спецзамовлення “АТБ”» – здорових молочних продуктів і ковбасних  виробів значно побільшає. Причому цей асортимент виготовлятимуть виключно з молока та м’яса вищого ґатунку згідно із держстандартами. Разом із цим планують оновити преміальний асортимент ТМ «De Luxe».

У пріоритеті –  випуск безпечної, здорової продукції без додавання пальмової олії, небезпечних харчових консервантів, фарбників і підсилювачів смаку.

Обсяг ексклюзивної продукції власного виробництва в асортименті «АТБ» сьогодні перевищує 23%. Це означає, що приблизно на кожен п’ятий товар встановлено максимально доступну ціну, адже до його вартості не включені витрати на рекламу, промоакції, транспортування, зберігання тощо.

Аби українці щодня могли купувати  свіжі та якісні продукти  (асортимент супермаркетів мережі – більш як три з половиною тисячі найменувань), компанія «АТБ-Маркет» створила найбільшу в країні логістичну інфраструктуру.

Корпорація власним коштом вивчила та працевлаштувала понад п’ятдесят тисяч співробітників. Вона інвестувала сотні мільйонів гривень у сміливі експериментальні розробки та інновації, такі як система рекуперації тепла (тепло від роботи холодильного обладнання спрямовують на обігрів приміщень та інші потреби, що дозволяє у декілька разів знизити енергоспоживання).

За європейським зразком «АТБ» створила складну багаторівневу систему перевірки якості та безпеки продуктів. З 2017 року ці магазини проходять сертифікацію на відповідність вимогам  міжнародного стандарту ISO 22000:2005. Отже, обираючи будь-який товар на полицях дискаунтера «АТБ», можемо бути цілком впевненими у його найвищій якості.

Автор: Анатолій Коробко

 

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...